top of page

Ko par mums saka klienti?

Ervins Grīnfelds

​Līdzdibinātājs

SIA TestDevLab sadarbojas ar Perks jau kopš tā dibināšanas un esam ļoti apmierināti ar sadarbību. SIA Perks izceļās ar individuālu pieeju mūsu apdošināšanas vajadzībām, kā arī ar profesionalitāti apdrošināšanas indusdrijā, spējot konsultēt mūs par izdevīgākajiem risinājumiem sarežģītās situācijās. Papildus gribu uzsvērt, ka SIA Perks palīdzība nebeidzās ar polises izveidi, bet kompānija spēj nodrošināt nepārtrauktu palīdzību un konsultācijas jebkurā brīdī, kad nepieciešams.

TestDevLab

Andrejs Zeltiņš

Autoparka un saimniecības vadītājs

Perks ir spēcīgi savā jomā. Ir strādāts ar dažādām apdrošināšanas kompānijām un brokeriem, taču, kā Perks iedziļinās problēmu risināšanā, tā nav darījis neviens.
Ikdienā sastopamies ar ļoti daudz un dažādām problēmsituācijām, kuras vienmēr Perks bez problēmām atrisina. 
Jāsaka godīgi, ka Perks brokeri par autoparku reizēm zina daudz vairāk nekā mēs paši, visu vienmēr uzrauga, atgādina, sakārto un piedāvā labāko risinājumu.

Gemoss

Uģis Kalniņš

Valdes loceklis un vadītājs

Ar Perks dibinātāju Gunti Zoldneru strādāju jau vairāk par 10 gadiem, un galvenais iemesls ir kvalitatīva piedāvājuma sagatavošana un atbalsts visā apdrošināšanas periodā. 
Manā skatījumā laiks ir ļoti dārgs un lieki to tērēt nevajadzētu, tamdēļ ar Gunti vienmēr pārrunāju to, kas nepieciešams uzņēmumam un no viņa saņemu rediģētus apdrošināšanas piedāvājumus, tieši uzņēmuma vajadzībām atbilstošus. Visu veidu apdrošināšanas tiek salikti pārskatāmā salīdzinājumā, kas ietaupa laiku piedāvājumu izvērtējumā no apdrošinātājiem, līdz ar to ir viegli pieņemt lēmumu. Iestājoties apdrošināšanas gadījumam tiek sniegts atbalsts, līdz lieta ir slēgta. Ja, kāds jautā pēc apdrošināšanas brokera vienmēr iesaku Perks!

Vici

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Saņem izdevīgāko apdrošināšanas piedāvājumu radītu Jums!

bottom of page