top of page
perks_simpols-01.png

Kāpēc brokeris?

Hearing the word "broker" often brings up associations with unnecessary intermediaries, expensive brokers and senseless overpaying for things that a practical Latvian could do himself. But it's not that simple in the insurance industry! Here we will answer: "Why a broker?"

Kāpēc strādāt ar
apdrošināšanas brokeri?

Apdrošināšanas brokeris brīvi orientējas apdrošināšanas sabiedrību piedāvājumos, seko līdzi nozares jaunumiem un spēj atrast risinājumus nestandarta situācijām. Viena no lielākajām priekšrocībām strādājot ar brokeri ir tā, ka brokeris, izzinot klienta vēlmes un iespējas, spēj īsā laikā piedāvāt visus tirgū pieejamos risinājumus, kā arī palīdz atrast piemērotāko un izskaidrot būtiskās atšķirības, kas slēpjas niansēs.  Brokeris ir vienīgais apdrošināšanas nozarē, kas drīkst salīdzināt apdrošinātāju piedāvājumus un dot rekomendācijas. 

 

Ir grūti atrast profesiju, kas būtu līdzīga apdrošināšanas brokera. Ja mums tas būtu jādara, tad teiktu, ka apdrošināšanas brokeris ir tulks, kurš saprotamā valodā izskaidro sarežģītos tekstus. Skolotājs, kurš izskaidro, kā strādā polise, un palīdz saprast noteikumus. Brokeris ir šuvējs, kas piemeklē vajadzīgo drēbi un piešuj to precīzi uz auguma. Brokeris ir diennakts centrāle, kas iestājoties nelaimei, darīs visu, kas ir viņa spēkos, lai atbalstītu klientu. Brokeris ir kā strikts uzraugs, kas seko līdzi polišu termiņiem un laicīgi atgādina, kad polise būs jāatjauno.

Cik tas maksās?

Brokera pakalpojums papildus nemaksā neko. Polises cenu nosaka apdrošinātājs. Tajā ir iekļauta atlīdzība par polises izplatīšanu, kuru saņem polises izdevējs - apdrošināšanas sabiedrības darbinieks vai brokeris.

Kāpēc tad ikviens neizvēlas brokeri?

Tas ir ieraduma spēks un nezināšana, kas attur no apdrošināšanas brokera pakalpojuma izmantošanas.

Kas tur grūts pašam izvēlēties atbilstošāko apdrošināšanas polisi?

Lai iepazītos ar polises noteikumiem un pamanītu zemāko apdrošināšanas prēmiju, tiešām nepieciešamas ne vairāk kā 30 minūtes. Taču, lai rūpīgi iedziļinātos piedāvājumā, izprastu birokrātijas valodā starp rindām apslēpto domu, bez jurista izglītības vai pamatīgas pieredzes apdrošināšanas vidē neiztikt.

Pēc 16 gadu darba apdrošināšanas nozarē varam godīgi teikt, ka tie, kas neizvēlas apdrošināšanas brokera pakalpojumus, bieži, pašiem nemanot, tiek apkrauti ar liekiem papildpakalpojumiem, nelaimes gadījumā nesaņem cilvēcīgu atbalstu un beigu beigās pārmaksā.

Uzticies mums. Mēs padarīsim sarežģīto vienkāršu. Piemeklēsim risinājumu, kas derēs kā uzliets. Mēs būsim Tava priekšrocība apdrošināšanas labirintos.

Izvēlies Perks un iegūsti:

uzzīmēts attēls, kas attēlo Perks, kas ved cauri apdrošināšanas labirintam

Vērtīgu padomdevēju, kurš nebaidīsies būt atklāts

uzzīmēts saraksta attēls, kurā ir vienkāršs apdrošināšanas plānu salīdzinājums

Skaidrus un saprotamus piedāvājumu salīdzinājumus

Uzzīmēts attēls, kas attēlo palīdzību, ko turpināsit saņemt no Perks

Uzticamu partneri, kurš aizstāvēs tavas intereses, iestājoties apdrošināšanas gadījumam

bottom of page