top of page
perks_simpols-01.png

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana

Veicot uzņēmējdarbību, mēs to darām cēlu mērķu vadīti, tomēr atbildību ir daudz un tās var iestāties nemanot. Nezināšana vai vainas novelšana uz nezināmu apstākli neatbrīvos no atbildības.

Pretenzijas, negaidīti pavērsieni un neprognozēti izdevumi. Tas viss var bremzēt uzņēmuma virzību uz mērķi un sagādāt nevajadzīgus pārdzīvojumus. Vairums nemaz nenojauš, ka no lielas daļas šo risku iespējams aizsargāties ar civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. 

Stiprā vējā sagāžas būvniecības stalažas, sadragājot 3. personas automašīnu, grāmatvedības uzņēmums veicis kļūdainus aprēķinus, par kuriem VID soda, projektētājs nekorekti aprēķinājis konstrukciju slodzes un ēkā radušās plaisas, autoservisa darbinieks nav līdz galam pieskrūvējis riepu vai motorā atstāts svešķermenis, kas neatgriezeniski sabojājis spēkratu. Tie ir tikai daži no neskaitāmajiem gadījumiem, ar kuriem ikdienā saskaramies un kurus palīdzam atrisināt ar apdrošināšanas palīdzību.


No kļūdām un likstām nav pasargāts neviens, bet no to sekām gan vari tikt pasargāts ar  civiltiesisko atbildības apdrošināšanu.

Perks profesionāļu komanda būs Tavs sabiedrotais visā apdrošināšanas ciklā, sākot ar precīzu vajadzību izzināšanu un noslēdzot ar asistēšanu, apdrošināšanas gadījumam iestājoties.

portfeļa attēls, kas attēlo civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu

Profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana

Pasargās uzņēmēju no zaudējumu atlīdzināšanas izmaksām, kas radušās kļūdas vai nolaidības dēļ. Šī polise pasargās no izdevumiem par glābšanas darbiem, ārstēšanos, juridiskajiem pakalpojumiem, morālo kaitējumu, atrauto peļņu u.c.

Uzzīmēts civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas attēls

Vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana 

Pasargās privātpersonu no netīši nodarītu zaudējumu atlīdzināšanas kāda cita veselībai vai mantai.

Šī polise var pasargāt no zaudējumu atlīdzināšanas, ko, piemēram, nodarāt kā velosipēda vadītājs, gājējs, nekustamā īpašuma saimnieks, mājdzīvnieka turētājs vai zaudējumiem, ko nodara nepilngadīgs bērns.

bottom of page