top of page
perks_simpols-01.png

Īpašumu apdrošināšana

Neatkarīgi no tā- birojs, ražotne, HES, dzelzceļš vai piestātne ostā, to nepieciešams rūpīgi un atbilstoši aizsargāt, lai iestājoties x stundai, būtu iespējams saņemt atbalstu un turpināt iesākto ceļu.

Jāpiemin, ka iespējams apdrošināt ne vien nekustamu īpašumu, bet arī preces, krājumus, inventāru, izejvielas, negūto peļņu un nodrošināt aizsardzību uzņēmējdarbības pārtraukšanas gadījumā, nezaudējot iespēju izmaksāt darbiniekiem algas, veikt nodokļu un kredītu maksājumus.

Īpašuma apdrošināšana prasa visrūpīgāko iedziļināšanos. Katrs īpašums, lai arī pašam klientam šķiet pašsaprotams, ne vienmēr ir saprotams un pazīstams citiem. Bieži saskaramies, ka uzdodot jautājumus atklājas būtiska informācija par apdrošināmo objektu, kas ir īpaši jāiekļauj polisē, lai nerastos strīdīgas situācijas.


Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, neprecīza vai nepilnīga informācija var būt izšķiroša izmaksājamās atlīdzības apmēram. Tas nepavisam nav mūsu un klientu interesēs, tāpēc mēs burtiski nopratinām labā nozīmē mūsu klientus. Neskaitāmie jautājumi par šķietami nebūtiskām lietām (skursteņa materiāls, būvniecībā izmantotie materiāli, jumta segums u.c.), ļauj izveidot precīzu polisi, kas būs zelta vērtē, ja īpašums būs pārvērties krāsmatās.

Klienti nespēj objektīvi novērtēt sava īpašuma patieso vērtību, jo nav piedzīvojuši tā bojāeju. Ņemot vērā zemās cenas īpašumu apdrošināšanā, tiek maldīgi pieņemts, ka šim jautājumam nav jāpievērš liela uzmanība. Tā ir rupja kļūda! Par 10 000 EUR vērtām automašīnu KASKO polisēm saņemam daudz vairāk jautājumu un intereses nekā par 100 000 EUR vērtu īpašumu apdrošināšanu, kas pieder šiem pašiem cilvēkiem. Padomājiet par to!

Perks profesionāļu komanda būs Tavs sabiedrotais visā apdrošināšanas ciklā, sākot ar precīzu vajadzību izzināšanu un noslēdzot ar asistēšanu, apdrošināšanas gadījumam iestājoties.

bottom of page